redakcjaRedaktor naczelny:Piotr Zawadzki - chrześcijanin, poeta, blogger, eseista. Lubi zmuszać siebie i innych do krytycznego myślenia. Uznaje humor i ironię za jeden ze sposobów niesienia drugiemu człowiekowi Ewangelii. Mąż Joanny i tata 4 letniej Idy. Mieszka w Opolu.


zobacz wszystkie artykuły Piotra Zawadzkiego na Respiratorze

zobacz profil Piotra Zawadzkiego na Facebook

Stale współpracują:

Wojtek Kochel - chrześcijanin, absolwent pedagogiki resocjalizacyjnej, obecnie fotograf (wkochel.pl), działacz "Spirit filled hardcore crew", aktywista. Mieszka w Oleśnie. Śpi w pozycji embrionalnej.

zobacz wszystkie artykuły Wojtka Kochel na Respiratorze

zobacz profil Wojtka Kochel na Facebook

Aneta Garbowska - chrześcijanka. Pasjonatka fotografii artystycznej (www.garbowska.com)


zobacz wszystkie artykuły Anety Garbowskiej na Respiratorze

zobacz profil Anety Garbowskiej na Facebook

Oliwer Cieślar - chrześcijanin. Na co dzień pracuje w IT. Posiada MA z "Practical Theology". Pasjonat nowoczesnych mediów oraz ich praktycznego zastosowania w prezentacji przesłania Biblii.

zobacz wszystkie artykuły Oliwera Cieślara na Respiratorze

Daniela Mielczarek - chrześcijanka, myśliwy, absolwentka resocjalizacji, kurator sądowy. Amatorka wina i szybkich samochodów. Uważny obserwator, niespełniony agent STASI.Tomek Bogowski - chrystusowiec, fanatyk Jezusa, kochający ludzi. Animator kulturowy, nauczyciel akademicki, niebawem doktor teologii. Amator dobrej kawy i ciemnego piwa i sprzętu apple. Bez opamiętania rozkochany w swojej żonie, z wzajemnością.

Marlena Rzycka - chrześcijanka - misjonarka. Absolwentka pedagogiki, zafascynowana odkrywaniem piękna różnorodności kulturowej. Miłośniczka podróży w nieznane. Nieustanna marzycielka. Kocha ludzi i czerpie inspirację z życia...Iza Babińska - chrześcijanka, studiowała teologię, pedagogikę, stosunki międzynarodowe i ekonomię, pracuje w mediach. Największe miłości to śpiewanie, Francja oraz pewien Francuz.Dawid Korzekwa - z zawodu grafik komputerowy. Udziela się w kościele w Prudniku, poza tym mól książkowy, nocny marek i mądrala. Hobby: prawo, ekonomia, spanie i gry komputerowe Niegroźny dla otoczenia. W zasadzie.